Co oferuje Sztuka dla ludzi?

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, czy pasujesz do całej tej eleganckiej sztuki. Czy wypada Ci pójść do muzeum, którego cisza sprawia, że Twoja niewiedza krzyczy, a odczucia nijak nie przystają do standardów? Teraz porzucisz to myślenie raz na zawsze! W naszej galerii online dokonasz realnych zakupów z wirtualnych półek i postawisz na zdolnych Twórców, kierując się wyłącznie własnymi upodobaniami. Oni wykonają dla Ciebie wytwór szyty na miarę Twoich oczekiwań, który dziś jest niekomercyjny, a jutro stanie się znany ze swego niepowtarzalnego charakteru. Doceń i oceń. Zmień myślenie o sztuce, która przecież jest dla ludzi.

Dopasuj sztukę do siebie i zdecyduj, czy chcesz mieć u siebie coś wyjątkowego, wykonanego rękami utalentowanego Twórcy.

Skąd pomysł na galerię?

Pomysł na galerię internetową zrodził się w niespokojnych głowach miłośniczek sztuki. Zjednoczone siły dwóch sióstr i mieszanina skrajnie różnych kompetencji zawodowych pozwoliły stworzyć to wyjątkowe miejsce. Połączyło nas zamiłowanie do estetyki oraz chęć pokazania talentów, które dotąd nie miały szansy zaistnieć w świadomości międzynarodowego odbiorcy. Uważamy, że Artysta zasługuje na godne życie ze swojej pasji, a odbiorca na dzieło wyjątkowe, którego wybór podyktowany jest wyłącznie własnym gustem.

Czym dla nas jest Sztuka dla ludzi?

To nazwa-idea, która w pełni oddaje charakter miejsca, do którego zapraszamy. To nasza wizja świata sztuki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Uważamy, że każdy zasługuje na wyjątkowość, trzeba tylko do niego dotrzeć.

Dlaczego my?

Stawiamy na autentyczność i unikalność. Pragniemy, by do odbiorców trafiało nie tylko niepowtarzalne dzieło, ale przede wszystkim chcemy poinformować świat o istnieniu Twórcy, który tę wyjątkowość kreuje. Artysta Sztuki dla ludzi to ktoś blisko ludzi, kto pokazuje, co tworzy, jak pracuje i chętnie się tym dzieli.

Zapraszamy do naszej galerii
Marta i Paulina